Nastepny dokument: Praktyka zawodowa z informatyki
Nadrzędny dokument: PRZEDMIOTY SPECJALIZACYJNE I SPECJALNOŚCIOWE (DLA SPECJALNOŚCI MATEMATYKA Z INFORMATYKĄ)
Poprzedni dokument: Dydaktyka informatyki

Śródroczna praktyka przedmiotowo-metodyczna z informatyki

ROK II

Studenci razem z nauczycielem akademickim Katedry Informatyki AP uczestniczą w zajęciach z elementów informatyki w szkole średniej. Wymiar zajęć (50 godzin) oraz 8-osobowe grupy studenckie pozwalają, by każdy student prowadził dwie lekcje pod kierunkiem nauczyciela i opiekuna z AP. Każda lekcja jest omówiona przed oraz po przeprowadzeniu jej przez studenta.

Zaliczenie praktyki odbywa się na podstawie przeprowadzonych lekcji oraz aktywności w trakcie hospitacji (dyskusja po przeprowadzonych lekcjach przez kolegów).

Nastepny dokument: Praktyka zawodowa z informatyki
Poprzedni dokument: Dydaktyka informatyki